3 dny
předvánoční Théta program

3 ADVENTNÍ ZASTAVENÍ VE STAVU THÉTA

Sejdeme se vždy v sobotu
3.12., 10.12. a 17.12. 2022
Na výběr jsou vždy 2 časové možnosti:
v 18:45 hod nebo ve 21:00 hod
3 Adventní zastavení ve stavu théta

Potřebujete své tělo a mysl podpořit:

  • proti únavě
  • proti bolestem hlavy a těla
  • proti stresu a úzkosti

Uvolníme naše tělo a mysl.

Spojíme se se Zdrojovou energií těsně před tím, než půjdeme spát, aby tělo následně regenerovalo a dopřály jsme si kvalitní revitalizující spánek, kdy se ráno vzbudíme osvěžení, odpočatí, s chutí a radostnou energií plnou nových neomezených možností.

 

Na setkání přijmeme nové pocity do svého těla a v závislosti na skupině, která se sejde, může dojít i k přepisům a odblokům na úrovni všech vašich energetických těl.

3 Adventní zastavení ve stavu théta

Mé doporučení pro co největší efekt

Doporučuji se pak již příliš nerozptylovat záležitostmi, které počkají do rána.

Doporučuji si už následně pak nepouštět žádný film, hudbu ani jiný program do sluchátek. Vaší snahou bude zůstat v naladění, které se nahraje do vašeho energetického systému, až do chvíle, kdy usínáte.

Všechny 3 setkání budou probíhat na aplikaci ZOOM na odkaze, který Vám zašlu.

Na začátku každého setkání bude vždy prostor pro vaše dotazy, postřehy či poznatky. Pokud budete mít chuť něco sdílet po ukončení naší společné práce, schovejte si to ke sdílení do dalšího setkání nebo mi napište na Messenger v případě, že je to důležité a nepočká to do dalšího skupinového setkání.

Na konci setkání se již rozloučíme v klidu, v tichosti a s naladěním.

Co je to Thetahealing®

Stav théta je velmi hluboký stav uvolnění.
Mozkové vlny Théta patří do sféry podvědomí. Ukrývají se zde vzpomínky a pocity. A v tomto stavu si můžeš měnit zastaralá a nefunkční přesvědčení na nové pocity, které obohatí tvůj život a učiní ho šťastný, radostný, naplněný a zdraví podporující.

Díky sezením ThétaHealingⓇ změníš své podvědomí, abys plně využila svůj potenciál a uskutečnila jej. 

Cena

290 Kč / 3 setkání
120 Kč / 1 setkání 
500 Kč / 6 setkání

Startujeme v sobotu 3.prosince 2022.

 Jak to bude probíhat?

  • ♥ Doba našeho setkání je někde mezi 15 - 30 minut.
  • ♥ Bude se odvíjet i podle toho, jaké budou přicházet případně dotazy a postřehy.
  • ♥ S sebou na setkání budete potřebovat jen internetové připojení na ZOOM, sklenici vody
    a úplné uvolnění bez očekávání.
3 Adventní zastavení ve stavu théta

Kdo Tě setkáními provede?

Dita Krhovská

Jmenuji se Dita Krhovská a jsem výtvarnice a ThetaHealing® terapeutka. Pracuji se sadou nástrojů a technik, které umožňují přístup do podvědomí, změnu myšlenek a přesvědčení, které nám neprospívají. Díky léčení v hladině Théta se podíváš na svou situaci ze širšího kontextu a nalezneš odpovědi na vše, co je třeba, aby ses stala sebevědomou ženou, podnikatelkou.  Pokud vás zajímá můj příběh, více se dozvíte tady

Jak pomohla ThetaHealing® mým klientkám?

" Ahoj Dito, chtěla bych ti moc poděkovat za workshop „Mé sny se mi plní“. To ráno, když jsem vstala, tak mě velmi bolela hlava, šlo to až do migrény. Přiznám se, že na prášky moc nejsem, ale vzhledem k tomu, že mě čekal ten workshop, který jsem si chtěla užít, tak jsem přemýšlela, že si prášek vezmu. Nakonec jsem si ho nevzala a jsem ráda, protože když ses nás na workshopu ptala, jaké malé přání si chceme splnit, aby se splnilo ještě ten den, tak jsem řekla, že chci, aby mě přestala bolet hlava. Moc jsem tomu nevěřila, protože bolest hlavy jsem měla od krční páteře a ztuhlých trapézových svalů, které jsem si den před workshopem dost namohla. Bylo to příjemné překvapení, když asi hodinu po meditaci na toto přání jsem začala cítit, jak se mi uvolňují trapézové svaly a svaly kolem krční páteře, hlava mě sice ještě asi hodnu bolela, ale nakonec přestala ještě před koncem našeho workshopu 😀. Byla to podobná úleva, jak když si člověk vezme ten prášek a ono to zabere. A teď když jsem naladěná i na to své velké přání a vím, jak si tu správnou vibraci udržet a jak si odstranit případné strachy, tak věřím, že i toto přání se mi brzy splní ❤️ "
Jana Jirková