MEDITACE PRO RADOSTNÉ PODNIKÁNÍ

Toužíš podnikat radostně, uvolněně, v souladu sama se sebou?

meditace

Cítíš, že potřebuješ nalézt klid, harmonii a spojení sama se sebou?

Vytvořila a nahrála jsem pro tebe 5 meditací, které tě postupně provedou stěžejními tematy našeho života - osobního i pracovního. Jedině tak můžeme být v souladu sami se sebou. Radostně žít, vnitřně růst a žít život plnými doušky. 

 

Jaká temata v meditacích najdeš?

  • Otevření srdce a naslouchání vnitřním autoritám a vedení
meditace
  • Bohatství
  • Dynamika v podnikání
    Pokud je v nás ženách ženský aspekt zdravý, pak je žena milující, cítí svou hodnotu, je soucitná, ve flow, smyslná, intuitivní, vidí krásu kolem sebe a dokáže ji i tvořit, je magnetická a ve spojení s mužským aspektem pak dokáže svou obdrženou inspiraci uvést k životu a naplňovat tak své vize.
  • Esence duše
    Ukážeme si, jak v ThétaHealing dokážeme odstranit různé strachy, stud, pocity nedostatečnosti.
meditace
  • Spřízněná duše klienta

Reference

Petra Holubová
Meditace se otevření se vztahu s autoritou a vedením si mě svým názvem přitáhla. Vztah k autoritám je jedno z témat, které mám teprve ve fázi řešení. Při zmínce o autoritách si představím třeba jednání s dětskou lékařkou. Obsahem mě meditace překvapila, protože pro mě téma vztahu s autoritami na jednu stranu pojímala trochu jinak, na druhou stranu ho dalece přesahovala. Během meditace došlo k silně očistnému procesu, během kterého člověk odevzdával různé věci, které je fajn sebou "netahat." Na oplátku dostal pár věcí, které se mu naopak v jeho životním batůžku shodnou. Velký význam meditace vnímám v propojování se s vlastní jedinečností a autenticitou, bez posuzování nebo odsuzování. Meditace je částečně laděna podnikatelsky, ale troufám si tvrdit, že ji využijí pro propojení se sebou a k odevzdání toho, co neslouží, i lidé, kteří nepodnikají. Po meditaci jsem vnímala velké uvolnění v srdeční oblasti a pocit hlubokého naplnění.
Petra Holubováwww.pruvodkynenaceste.cz