květiny

O nástroji THETAHEALING® a o své cestě a propojení s ním

Poprvé jsem o této technice uslyšela, když mi umírala blízká kamarádka a hledala jsem pro ní cestu k uzdravení.
Za pár let na to, to bylo letos v září, jsem začala vnímat různé energie, ale nerozuměla jsem jim a ony byly dost neodbytné a obtěžovaly. 🙂 Neuměla jsem si s nimi poradit. Tak jsem hledala na internetu, co se dá 🙂 a znovu jsem narazila na tuto metodu.
To už jsem zbystřila a tehdy jsem po nocích sjížděla všechny rozhovory a zkušenosti ostatních o této báječně metodě. No a narazila jsem na kurzy, které vede Theta Vera a všechny 3 kurzy u ní absolvovala. Fascinována s jakou jemností a zároveň silou pracuje intuice ve stavu théta.
Viana Stibal, zakladatelka této techniky. která tuto metodu získala vhledem, když sama byla vážně nemocná, o této technice říká, že pracuje s energií zdroje. Kdy se pomocí určité jednoduché meditace přirozeně ladíme do zdrojových vln bezpodmínečné lásky.
A z této roviny pak měníme systémy přesvědčení a nahrazujeme je novými pocity, které nás obohacují a jsou nám prospěšné na naší cestě poznání a seberozvoje.
Dita Krhovská
Jsem vášnivou tvůrkyní svého barevného světa. Má zvědavost mě dovedla až ke své vlastní tvorbě Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.