Konzultace

THETAHEALING®

květina

Co je to Thetahealing®

Jedná se o meditační postup, který prostřednictvím Stvořitele (můžete nahradit slovem Zdroje, vesmíru a podobně), za pomoci cílené modlitby, umožňuje léčení na úrovni fyzické, psychické a duševní. Jakmile se spojíme se Stvořitelem všeho, co jest, vlny v našem mozku se automaticky přepnou do hladiny théta. V tomto stavu mysli je možné cokoliv tvořit a měnit realitu, a to okamžitě. Tyto fascinující poznatky nám Stvořitel předal ze své vlastní vůle. Změnily nejen můj život, ale i životy mnohých dalších.

květina

Sezení

Probíhá přibližně jednu hodinu. Na základě Vámi zvoleného tématu, které byste chtěli v životě změnit, se naladím do stavu Théta, kde pomocí intuice uvidím danou situaci v širším kontextu a pomocí dotazování, která k Vám skrze mě z této roviny bude přicházet, zjistíme příčinu problému a také to, jaké změny je třeba podniknout k jeho vyřešení.

Z Vaší strany půjde o to dát celému sezení plnou pozornost, dát vědomý souhlas k tomu, aby se změny ve Vašem životě mohly uskutečnit a měli byste skutečně věřit, že existuje vyšší princip... zdroj, Stvořitel, Bůh, který nás neposuzuje a miluje nás bez podmínek.

Konzultace probíhá on-line v pohodlí vašeho domova. Potřebujete pouze připojení na internet. 

květina

Cena

Cena za 1 sezení je 3 500 Kč.

Využít můžete také cenově výhodných balíčků!

Cena za 3 sezení je 9 000 Kč 

Cena za 5 sezení je 12 000 Kč 

Zářijová cesta 2022 - OTEVÍRÁM SE DŮVĚŘE V SEBE (4.9., 11.9., 18.9., 25.9. )

Podzimní cesta 2022 - BERU SI SVOU SÍLU ZPĚT (2.10., 23.10., 13.11., 27.11.)

 

Dita
Hezký večer všem, doporučuju spolupráci s Dita Krhovská. Dita pracuje metodou Théta healing, nejlíp by vám o metodě řekla ona sama. Já jsem s ní strávila něco přes hodinku, spojily jsme se přes messenger a dostaly se do mého podvědomí a řešily mé problémy. Dita je skvělá v tom, jak je citlivá, empatická a zároveň se vám opravdu věnuje. Je na vás napojená a snaží se vám pomoct. Moc mě spolupráce bavila. 🙂
Ivana Postřihačováhttps://ivanapostrihacova.cz/
Dita
Měla jsem možnost vyzkoušet theta healing s Ditou a vřele doporučuji 🙂 Dituška je moc milá a empatická terapeutka, u které má člověk pocit, že ji zná už roky (ač ji vidí poprvé) a nebojí se jí svěřit se svými bolístkami a trápením, a i v online prostředí je velice naladěná a vnímá i za takto ztížených podmínek výraz a reakce těla klienta na terapeutickou práci. Metodu jsem zkoušela poprvé a ač na sobě pracuji už dlouho, i tak mě překvapilo několik aha momentů, které mi mnohé propojily, a na technice se mi líbilo, že nejen hledá kořeny současného nastavení nebo potíží, ale především naše vnitřní nastavení a přesvědčení, které nás blokují, přepisuje. A také to, že nejde jen přes hlavu, ale i přes tělo (které se nedá tak snadno ošálit jako hlava 🙂 ). Určitě ještě budu potřebovat témata dousadit a zpracovat dále, ale setkání s Ditou mi pomohlo změny nastartovat a dostat více z hlavy do těla ❤ Díky!
Vendulka Pánkováwww.vendulka.eu, www.zdravepanevnidno.cz

OBJEDNÁVKA

štětec