Video

HRÁTKY S BARVAMI

zátiší listy

Vstupte do světa akvarelových barev a intuitivního malování.

V tomto videu vás provedu a naučím vás jednu techniku, díky níž vám vznikne nejen krásný obrázek, ale také zažijete terapeutické učinky na svou duši a mysl. 

Toto barevné cvičení má své arteterapeutické účinky na naše zdraví.

Cvičení: Je vhodné pro všechny, kdo cítí, že by jim spojení s barvami mohlo pomoci vyměnit rozladění, vnitřní stres, vztek či úzkost za RADOSTNÉ NALADĚNÍ.

Cena: 150 Kč

Martina
Moc děkuji za inspiraci. Příjemně jsem zrelaxovala po náročném pracovním dnu. Byla to fajn zmena. Zapojil se také syn a hodně jsme se u malování pobavili. Musim přiznat,že to vypadá na první pohled snadně, ale dosáhnout požadovaného odstínu není vůbec jednoduche. Nejsem žádný fanda vodovek, mám na to špatné vzpomínky ze školy,ale překvapilo me,že jsem si užívala míchání a zkoušení nových odstínu barev.Drzim palce a těším se na další video!
Martina Idesová
Jindra
Děkuji za krásné tvoření. Dýchá na mě klid, pohoda a radost z tvoření.  Mám chuť si vzít barvičky a malovat, jen tak, plno obrázků, pro radost, pro sebe. děkuji za krásnou inspiraci!
Jindra Beránková
recenze
O tomto videu jsem dostala informace, a protože pravidelně navštěvuji Ateliér radosti, který Dita provozuje, chtěla bych jí touto cestou podpořit a poděkovat. Když porovnám video s jinými připravenými videi, je ještě, co se učit. Ale musím napsat, že toto video je autentické, milé se snahou pomoci a ukázat, jaké krásné barvy existují a mohou se namíchat a jak hezké je si s nimi hrát! Při kreslení duhy barev jsem relaxovala a užila si to. Těším se na další videa, abych se zase něco nového naučila! 🙂
Radka Nováková

OBJEDNÁVKA

štětec